O nás

Poslanie a vízia spoločnosti

Poskytujeme profesionálne, komplexné služby zabezpečenia informačných technológií, v oblasti systémovej integrácie, outsourcingu a správy infraštruktúry IS. Služby poskytujeme s vysokou pridanou hodnotou, o čom svedčí dlhodobá spokojnosť našich zákazníkov.

Profil spoločnosti a portfólio produktov a služieb

Od založenia v roku 2003, patríme k významným domácim poskytovateľom služieb, hardvéru a softvéru pre bezpečné prevádzkovanie informačných technológií, a služieb zameraných na IT outsourcing. V našej ponuke nájdete komplexné, profesionálne riešenia bezpečnostných služieb a produktov popredných svetových značiek. Pri práci kladieme dôraz na používanie moderných, overených, vysoko expertných technológií. Rozvíjame ich tak, aby sme zákazníkom ponúkli riešenia presne podľa ich potrieb.

Našou prioritou je vysoká kvalita poskytovaných služieb, pri ktorých je prvoradá spokojnosť zákazníkov a kvalita jednotlivých firemných procesov. Sme partnerom viacerých špičkových výrobcov softvéru a hardvéru, vďaka čomu máme prístup k najnovším informáciám a technológiám. Zaviedli a certifikovali sme systém manažmentu kvality Sme držiteľom certifikátov ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Naši skúsení IT profesionáli sú vždy pripravení zodpovedne pomôcť zákazníkom, prekonávať problémy súvisiace s informačnými systémami a eliminovať bezpečnostné úskalia, s ktorými sa vo svete informačných technológii stretávame stále častejšie. K tomu výrazne napomáha aj systém podpory používateľov U-system Ticket Portal, ktorý je súčasťou zmluvnej podpory zákazníkov.